Free Joomla Templates by FatCow Coupon

Kuidas toimub

Holistilise psühhoteraapia seansi ajast umbes kolmandiku terapeut ja klient vestlevad, kaks kolmandikku ajast lebab klient diivanil suletud silmadega ja keskendub oma sisemaailmale. Dialoogis terapeudi ja omaenda Kõrgema Minaga leiab klient lahendusi oma probleemidele.

Sa lebad mõnusalt ja lõõgastud. Terapeut puudutab sõrmeotstega akupunktuuripunkte su seljal, kaelal ja peas ja sa lähed meditatiivsesse e. muutunud teadvuseseisundisse. Sa ei maga, oled teadlik iseendast ning oma ümbrusest ning samas on sul vaba pääs oma sisemaailma, oma alateadvuse ja kõrgema teadvuse juurde. Dialoogis oma Kõrgema Minaga leiad sa üles ja töötad läbi neid tundeteemasid, mis on seotud probleemidega su elus.

Holistiline psühhoteraapia ei ole seotud ühegi religiooni ega religioosse mõtteviisiga.
Teraapia lähtepunktiks on iga inimese enda sisemaailm, tema tõekspidamised, uskumused ja elusituatsioon. Seetõttu on teraapiaseansside sisu väga individuaalne.

Sa võid uuesti läbi elada sündmusi, mille kohta sa tead, et need on su elus toimunud. Pinnale võivad kerkida ka need sündmused, mis on nii palju valu tekitanud, et sa oled need peitnud sügavale alateadvusse ning ei mäleta neid. Sa võid leida lahenduse oma probleemidele ka hoopis muud moodi - elades läbi unenäotaolisi või sümboolseid lugusid.

Probleem kaob ja sellega seotud kehalised sümptomid kaovad, kui inimene läheb tagasi selle momendi või olukorra juurde, kus probleem tekkis.

Selleks, et eluga edasi minna, tuleb vahetevahel vaadata tagasi. Tuleb vaadata iseenda sisse ja teadvustada see, mis takistab elu vooga koos edasi liikumast.
Kõrgem Mina saab sind viia ajas tagasi just nende sündmuste juurde, mis on olnud su probleemide ja blokeeringute alguspunktiks. See alguspunkt võib pärineda nii lapsepõlvest, sünnitusprotsessist, looteeast kui ka eelmistest eludest.

Holistiline psühhoteraapia on töö energiatega - energiablokeeringute läbitöötamine. Iga su probleem on blokeering su energiasüsteemis ning see on seotud nii mõtete kui kehaga, aga ennekõike tunnetega. Blokeeringud, mis sisaldavad selliseid negatiivseid tundeid nagu viha, hirm, häbitunne, süütunne, sõltuvus, argus, perfektsionism, pärsivad tohutul hulgal energiat, mida sa võiksid palju otstarbekamalt kasutada.

Kui energiablokeeringud on kõrvaldatud, hakkab energia vabamalt voolama. Sinu tegelikel annetel, teadmistel ja talendil on võimalik siis paremini avalduda. Suhted teiste inimestega muutuvad, tunned suuremat rahu ja tasakaalu. Võid märgata muutusi ka oma kehas ning vanade valude ja sümptoomide kadumist, kuna kontakt Kõrgema Mina energiaga on iseenesest tõhusa ravitoimega.

See muutuste jada, mis saab alguse teraapia ajal, võib jätkuda ka hiljem. Võimalik, et sa hakkad paremini aru saama, millised on su tõelised vajadused, ja nägema selgemini oma elu mõtet. Märkad võimalusi, kuidas luua endale just selline elu nagu sa soovid.

Sa oled ainulaadne - maailmas pole teist sinusugust inimest ja vabanedes oma energiablokeeringutest jõuad lähemale iseendale nii nagu sa tegelikult oled.

Kas poleks tore olla selline inimene, kellest sa ise lugu pead? Selleks ei pea sa olema täiuslik ja veatu. Parim, mis sa teha saad, on olla sina ise. Fantastiline on olla iseendaga kontaktis, tunda end iseenda juures KODUS olevat ja elada just sellist elu, mis on su olemusega kooskõlas.