Free Joomla Templates by FatCow Coupon

Mis on ühist nägemisel ja hammaste pesemisel

Hammaste pesemine kaks korda päevas on harjumus, mis on meile sisse kasvatatud juba väga varajasest lapsepõlvest. Keegi ei sea kahtluse alla seda, et hammaste eest tuleb hoolitseda, muidu tekivad meil probleemid.
 
Millegipärast on aga juurdunud arvamus, et nägemine on midagi sellist, mis on meile garanteeritud, hoolimata sellest, et me oma silmade ja nägemise eest sugugi hoolt ei kanna – isegi mitte 2 minutit, kaks korda päevas, nagu me oma hammaste tervishoiule pühendame. Kui meil oleks sisse harjutatud sarnased harjumused oma nägemise eest hoolt kanda, siis oleks prillide kandjaid ja silmahaiguste tõttu kannatavaid inimesi oluliselt vähem.
 
Aeg-ajalt vaatame me irooniaga massidele suunatud tegevustele, mida tehakse Hiinas, kuid ka siit oleks mida õppida. Hiinas on paljudes koolides ja asutustes sisse viidud kord, kus tööpäeva jooksul tehakse regulaarselt paariminutiline paus silmade puhkamiseks ja silmade töö paindlikkuse säilitamiseks. Ja teate mis? See annab juba tulemust ning prille vajavate koolilaste ja kontoritöötajate arv on vähenenud.
 
Aga hea uudis on see, et kunagi ei ole hilja alustada nägemise eest hoolitsemisega. Ka mitte siis, kui oled juba hakanud prille kandma. Ka siis, kui oled olnud prillide kandja juba aastaid, on sul väga head väljavaated oma nägemist oluliselt stabiliseerida, parandada ja ka prillidest vabaneda.
Eriti õige aeg on alustada, kui sa veel prille ei kanna, kuid oled märganud, et silmad väsivad tavalisest rohkem, punetavad peale päevatööd (või juba hommikul ärgates!), on tekkinud peavalud või märkad, et käed on lugemise jaoks „lühikeseks muutumas“.
 
Meil toimuvad regulaarsed õpitoad nägemise parandamiseks. Tule ja õpi koos meiega, kuidas oma nägemist parandada ja igapäevasesse rutiini sisse viia lihtsad harjumused (sama lihtsad, kui hammaste pesemine), mis hoiavad nägemise korras ja silmade töö just nii paindliku, nagu on tarvis selgeks nägemiseks – nagu see oli siis, kui sa oma eluteed alustasid ja alles hakkasid nägemist õppima.