Free Joomla Templates by FatCow Coupon

Kui mul ei ole veel prille, siis kas silmade kissitamisega saan neid prille vältida?

Aga sama tulemuse saavutad  ka lugemisprille kasutades ja polegi vaja silmi pilutada. 

Pane tähele, mis toimub sinu kehas, kui sa silmi pilukil hoides püüad lugeda! Lihased ümber silmade, näolihased, kaelalihased – kõik pingulduvad, tõkestades sellega normaalset verevarustust ja nägemiskeskuse varustamist hapnikuga ning vajalike toitainetega. 

Hetkeline muutus nägemisteravuses ei ole see, mida sul tegelikult  vaja on. Vajalik on pingevaba silmade kasutamine kogu keha lõõgastunud seisundis. 

Aga miks siis ikkagi silmade pilutamine muudab nähtavuse selgemaks?

Silma kitsamaks surumine muudab valguse fookust samuti, kui see toimib läbi väikese ava vaadates. Muideks, esimestel fotokaameratel ei olnud läätse, kasutati üksnes imeväikest ava, mis fokusseeris valguse, mis sealtkaudu sisenes. 

Kui sul on tekkinud harjumus loetava teksti teravdamiseks silmi pilukil hoida, siis proovi  vastupidist - hinga rahulikult ja sügavalt, pööra erilist tähelepanu oma silmade, kaela ja õlgade lõdvestumisele, seejärel lõdvesta  pingetest kogu keha. Ja vaata nüüd, selle asemel, et kõigest jõust sundida oma silmi vaatamisel  fokusseeruma. 

Lisades siia juurde silmade tööd taastavad tehnikad, märkad üsna peagi, et silmad reageerivad teisiti. 

Ja seda vähem on sul kiusatust  silmi pilutada!

Loe lisa - kuidas aidata oma silmi ja liitu nägemise parandamise õpitoaga. Mida varem alustad, seda kiiremad on tulemused ja selle asemel, et oma raha ikka ja jälle prillipoodi viia, saad ehk hoopis säästa puhkusereisi tarvis. Jälgi meie kodulehte ja registreeru õpituppa!

Kust leiaksin lisainfot

Kuigi bioresonantsmeetod on olnud kasutusel üle 20-ne aasta, ei ole sellest kirjutatud ühtegi head raamatut. Antud meetodi kasutamiseks on kasutusel väga erinevaid seadmeid, mis rakendavad sama meetodit erinevates variatsioonides. Oleme huviliste jaoks kokku kogunud viiteid, kust on võimalik meetodist natuke põhjalikumat informatsiooni saada.

Kas võiksin proovida bioresonantsmeetodit kui olen terve

Inimene on tähelepanuväärne olend. Tema organism on isereguleeruv ja sel on tohutu kompensatoorne varu. Enesetunne püsib kaua normaalne isegi kui energeetika on juba häiritud. Bioresonantsmeetod aitab tuvastada organismile tekkida võivad ohud. Meetodiga saab võimalikke riskifaktoreid kompenseerida ja energeetikat taastada, mis tagab parema tervise ka tulevikus. Haigusi on lihtsam ennetada, kui neid hiljem ravida!

Millal peaksin teie poole pöörduma

Näiteks, kui tunned end halvasti, aga tavameditsiini analüüsid näitavad, et ei ole häda midagi. Siis aitab bioresonantsdiagnostika välja selgitada organismi seisundi ja vajadusel anda tavameditsiinile vihjeid võimaliku haiguskolde leidmiseks. Samuti võib teraapiat kasutada organismi tugevdamiseks.

Arst tuvastas mul kopsupõletiku. Kas saaksin abi bioresonantsmeetodist

Kui oled haige ja sul on selgelt välja kujunenud kliinilised nähud, siis on tavameditsiini käsutuses hulgaliselt vahendeid tervise taastamiseks. Ravi haigust vastavalt arsti ettekirjutustele. Bioresonantsmeetodit saab kasutada täiendava vahendina haigusest taastumisel.