Free Joomla Templates by FatCow Coupon

Firmast

Meie missioon on aidata inimestel saavutada paremat elukvaliteeti. Vilets tervis on sageli selle takistuseks. Oma tegevuses lähtume sellest, et inimene pole mitte ainult tervendamise objekt, ta ise on enda tervendaja ja tema enda mõtteviiside, eluhoiakute ja tegevuse tulemusena tõuseb elukvaliteet. 

 

Holistiline käsitluse kohaselt on inimesel võime end ise ravida, s.t. normaalsesse tasakaaluseisundisse tagasi liikuda. Tasakaal on harmoonia keha, psüühika ja vaimu vahel ning harmoonia inimese ja keskkonna vahel.  Harmooniline inimene on eluvoolus ja kasutab oma potentsiaali loominguliselt, tunneb rahulolu iseendast ja oma tegevustest.

 

Meie tähelepanu keskmes on inimesed, mitte haigused. Me aitame sul tõsta oma elukvaliteeti, mitte lihtsalt tervist parandada. 

 

Me mõtleme holistiliselt ja käsitleme maailma ja inimest terviklikult. Sa oled tervik – sul on peale keha ka tunded, mõtted ja hing ning seetõttu tuleb tähelepanu pöörata tervikule, kui sa tahad muutust oma elukvaliteedis. Kõik on kõigega seotud ja sina ise oled suure Terviku osa, keskkond, milles elad mõjutab sind ja sina keskkonda.

 

Me tegutseme holistiliselt ja meie tervendavad tegevused suunavad inimesed positiivsele arengule, suurema heaolu, tasakaalu ja terviklikkuse poole. Me lähtume oma töös inimese loomulikust enesetervendamise võimest. 

 

Meie poolt pakutav abi on mitmekülgne, kuna me kombineerime kõrgetasemelise tervise seisundi hindamise, infoteraapia, psühhoteraapia ja kehateraapia.