Free Joomla Templates by FatCow Coupon

Echinacea GP

 

Echinacea GP
Item # 0322
 
Punasel päevakübaral on eriline koht traditsiooniliste taimsete preparaatide hulgas, mis kõik elavad ravimitena läbi taassündi kogu maailmas. Inimkond on oma tervise kaitsmisel keemilisi preparaate üle tarbinud ja pöördub üha sagedamini loodusandide ja –toodete poole.
Meie igapäevane pingeterohke elurütm ja ebasoodsad ökoloogilised tingimused soodustavad organismi kaitsevõime langust. Statistikat aluseks võttes põeb iga täiskasvanu 2-4 korda aastas külmetushaigusi, lapsed aga koguni 6-10 korda aastas!
Nõrgenenud immuunsüsteem vajab meie toetust efektiivsetelt looduslikelt vahenditelt, millel ei oleks kõrvaltoimeid ja mis ei tekitaks sõltuvust.
 
Punane päevakübar – see on taim, mille immuunsüsteemi stimuleeriv toime on tuntud juba ammustest aegadest. Ta sisaldab eeterlikke õlisid, polüsahhariide (inuliin, mille toimel suureneb T-lümfotsüütide tootmine), ehinakosiide, mis osalevad immuunsüsteemi aktivatsioonis, samuti mitmeid ensüüme ja mikroelemente (vask, raud, seleen). 
Punane päevakübar tugevdab organismi kaitsejõude, stimuleerib leukotsüütide ja interferooni teket. Interferoon on spetsiifiline valk, mis kaitseb rakke viiruste sissetungi eest ja omab põletikuvastast toimet.
Punane päevakübar mitte ainult ei stimuleeri immuunsüsteemi, vaid tal on sarnaselt antibiootikumidele aktiivne antibakteriaalne toime.
Seega on punane päevakübar väga efektiivne mitte ainult viiruste vastases võitluses, vaid ka bakterite osas, mis kutsuvad esile hingamisteede põletikke, kuseteede põletikke ja põletikulisi protsesse nahal (putukate hammustused, põletused, halvasti paranevad haavad).
Punase päevakübara immuunsüsteemi stimuleeriv toime köidab jätkuvalt teadlaste tähelepanu.
Mitmed kliinilised uurimustööd on kinnitanud punase päevakübara tarvitamise efektiivsust külmetushaiguste ja gripi korral.
 
Punase päevakübara kodumaaks on Põhja-Ameerika, kus seda taime kasutati sajandeid kui universaalset vahendit paljude haiguste raviks – külmetus, haavandid, kasvajad, veremürgitus ja mürkmadude hammustused.
On andmeid, mille kohaselt pole olemas taime, mida oleks nii paljude tõbede puhul tarvitatud kui punast päevakübarat.
Tänu oma unikaalsetele omadustele on punane päevakübar ühe populaarseima ravimtaimena tänaseni säilitanud hea maine nii Euroopas kui ka Ameerikas.
 
Soovitatavaks ravimannuseks peetakse 250-500mg punase päevakübara ekstrakti (5:1) päevas, kuid kuna aktiivsete ainete kogus võib erinevates toodetes olulisel määral kõikuda, tuleks tarvitada vaid standardiseeritud preparaate.
Iga Echinacea GP kapsel sisaldab 250mg standardiseeritud (5:1) taimeekstrakti (Echinacea purpurea) (4% polüfenoolseid ühendeid). Päevane annus on 1-2 kapslit, mis vastab täielikult soovitatavale annusele.
Garanteeritud bioloogiliselt aktiivsete ainete sisaldus on firma SANTEGRA uute toodete visiitkaardiks, samuti nende kõrge kvaliteet, mis tagab efektiivse ja kauakestva mõju.
 
Echinacea GP sisaldab ka rutiini – ainet, millel on antioksüdantne toime, mis vähendab kapillaaride seinte läbilaskmatust, tugevdades veresoonte seinu.
 
Echinacea GP-d soovitatakse tarvitada külmetushaiguse või gripi esimeste sümptomite ilmnemisel.
 
Echinacea GP:
 
·        tugevdab organismi loomulikke kaitsejõude
·        omab antibakteriaalset, viirustevastast, põletikuvastast toimet
·        toimib antioksüdantselt
·        tagab efektiivse toime tänu aktiivsete ainete garanteeritud kogusele
 
KOOSTIS (ühes kapslis): punase päevakübara ekstrakt (5:1) (Echinacea purpurea) (4% polüfenoolseid ühendeid) – 250mg, rutiin – 25mg.
NÄIDUSTUSED: immuunsüsteemi nõrgenemine, organismi üldine nõrkus, tihti esinevad külmetushaigused, gripiepideemia perioodil.
VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus, autoimmuunsed haigused.
Mitte tarvitada järjest üle 8 nädala.
TARVITAMINE: 1 kapsel 1-2 korda päevas söögi ajal koos klaasitäie veega.
PAKEND: 30 kapslit blisterpakendis.
SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30ºC.

Ärge kasutage toodet, kui pakend on kahjustatud või pakendil märgitud säilivustähtaeg on möödas.